umutisitan@hotmail.com

Bize Yazın

+90 533 969 08 50

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Günümüzde peyzaj sanatının niteliği, modern yaşamın getirdiği standartlarla ister istemez farklılaştı. Peyzajın tar,h boyunca ruhsal huzurumuzu koruma görevi , modern dünyanın hızlı temposundan bir nebze kaçmaya olanak sağlamasıyla değişime uğradı. Geçen yıllarla birlikte; öz ve asli görevleri değişmemekle birlikte, insanoğlunun deri değiştirmesi nedeniyle, peyzaj sanatı da aktığı yatağa uyum sağlamak zorunda kaldı.

Şüphesiz ki günümüzde doğasından kopmaya başlamış insanoğlunun, yeşil alanlara olan hasreti, geçmişle kıyaslanamayacak kadar fazla. Bu sıkışık ve hızlı yapılanma içerisinde, oluşturmaya çalıştığı en küçük bahçeye bile adeta “çölde bir vaha” edasıyla yaklaşıp, huzur arayan insanı anlamak hiç de zor değil! İster kendi müstakil evinde, villasında, ister toplu konutlarda , sitelerde, insanın doğayı yaşam alanına katma arzusu bitmek bilmeksizin devam ediyor. Bu anlamlı çaba içerisinde taşın altına elimizi sokarak, kendi yerimizi almak ve “heryeryeşil” gibi bir iddiayla sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getirmek, bize mutluluk veriyor. Bu mutluluğu paylaşmak için, küçük-büyük demeden, her güzel umudu projelendirmek, hayatımıza girmesini istediğimiz her projeye can vererek sahada uygulamasını yapmak kuruluş amacımızdır.

! Bu doğrultuda umutların projelendirilerek yeşermesi, 3. boyuta taşınarak gerçekleşebilirliğinin en son ve kusursuz haline ulaşması ve sonrasında projenin tüm  detaylarıyla sahaya uygulanması en temel görevimizdir. Bunun için de tüm altyapı çalışmalarını- saha tesviyesi, kazı ve dolgusu, sulama sistemleri, artezyen, kuyu ve depo sistemleri, başta döşeme ve çocuk oyun alanları olmak üzere, tüm yapısal peyzaj işleri, yapay ve doğal çim alan tesisi, gübreleme ve uygulama sonrası bakım işleri, il ilgili her türlü hizmeti vermekteyiz. Kısaca böyle ortak bir düşü gerçekleştirmek isteyen herkese Heryeryeşil!

Tüm Hizmetlerimizde

  • Kaliteli Malzeme
  • Doğru Değerleme
  • Uzman Ekip Desteği
  • Hızlı ve Güvenli Sonuç

Müşteri Hizmetleri

+90 533 969 08 50

Bilgi Talep Formu

Hayalinizdeki Bahçe İçin

Uzman Ekip
Teklif İste
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir